Ознайомлювальна педагогічна практика (3 курс)
  • Кількість кредитів 3
  • Тип Обов'язковий
  • Семестр 6
  • Рівень вищої освіти Бакалавр
  • Підсумковий контроль Залік

Ознайомлювальна педагогічна практика - нормативна навчальна дисципліна, яка спрямована на набуття студентами професійних знань і умінь, їх ознайомлення з сучасними методами, формами організації та засобами праці вчителя інформатики, виховання потреби систематично підвищувати рівень професійних знань та творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

Мета навчальної дисципліни: ознайомлення студентів факультету математики та інформатики ЧНУ, які навчаються за предметною спеціальністю 014.09 ‒ Середня освіта (інформатика) із сучасними методами, формами організації роботи вчителя інформатики в ЗЗСО різних форм власності формування у них (на базі одержаних на факультеті знань) базових професійних умінь та навичок для прийняття самостійних рішень під час роботи в реальних умовах, виховання потреби систематично поповнювати свої знання та творчо їх застосовувати у практичній діяльності.