• diffeq@chnu.edu.ua
  • 58008, м. Чернівці, вул. Університетська, 28
Вітаємо всіх з Новим 2023 роком!

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо миру, домашнього затишку, гарного настрою, здійснення мрій, надій, достатку, щирої радості та міцного кохання. Бажаємо, щоб Новий рік приніс багато радісних зустрічей, веселощів, приємних подорожей. І нехай серце наповнюється щастям. Бажаємо, щоб у 2023 році у тебе було мирне небо над головою, а наша Україна здобула перемогу!

Захист магістерських робіт 608 групи (заочної форми навчання)

У вівторок 20.12.2022 о 09;00 відбувся захист магістерських робіт 608 групи (заочної форми навчання).

Захист педагогічної практики 608 групи (заочної форми навчання)

Захист педагогічної практики 608 групи (заочної форми навчання)1

Захист педагогічної практики 608 групи (заочної форми навчання)3

9 листопада - день української писемності та мови!

Сьогодні ми святкуємо День української писемності та мови. Якими б темними та складними, у всіх сенсах, не були часи, наша мова підсвічує силу та незламність українців. Нехай з кожним днем вона стає усе потужнішою. Нехай українська стане трендом, який ніколи не вийде з моди. Нехай у серці кожного українця живе рідне слово.

Кафедра диференціальних рівнянь долучилася до проекту «Наукою вишиваємо Україну»

2 листопада 2022 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся Всеукраїнський захід «Наукою вишиваємо Україну».

Змішана форма навчання!

УВАГА! Змішана форма навчання!

Увага! Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича повертається до комбінованого навчання.

14 жовтня – День захисників і захисниць України, українського козацтва, День УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня – День захисників і захисниць України, українського козацтва, день УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці!

14 жовтня – День захисників і захисниць України, українського козацтва, День УПА та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

.

Психологічна допомога під час війни!

Відбулася зустріч студентів та викладачів ФМІ з психологом Валентиною Миколаївною Радчук, яка сформулювала корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах.

День народження Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Колектив кафедри диференціальних рівнянь щиро вітає першокурсників із початком навчального року

Вітаємо першокурсників