Перейти до основного вмісту

28-30 вересня 2023 р. в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулася Міжнародна наукова конференція «МАТЕМАТИКА ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ», присвячена 55-річчю факультету математики та інформатики.

Протягом трьох днів учасники конференції працювали у 5 секціях:

Конференція проходила в змішаному форматі. Детальна інформація на сайті конференції.

___

22-24 вересня 2022 р. відбулася Міжнародна наукова конференція «ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ», присвячена 60-річчю кафедри прикладної математики та інформаційних технологій факультету математики та інформатики Чернівецького  національного університету імені Юрія Федьковича.

    Напрямки роботи конференції:

Учасники мали змогу послухати пленарні доповіді науковців Техаського A&M університету (США), Інституту математики НАН України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Потсдамського інституту дослідження впливу клімату (Німеччина) та ін.

Конференція проходила в змішаному форматі. Детальна інформація на сайті конференції.

___

28-30 жовтня 2021 р. на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася Міжнародна наукова конференція, присвячена 75-річчю кафедри диференціальних рівнянь та 85-річчю від дня народження Михайла Павловича Ленюка.

Напрямки роботи конференції:

Конференція проходила в дистанційній формі. Детальна інформація на сайті конференції.

___

16-19 вересня 2020 р. на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася Міжнародна наукова конференція, присвячена 100-рiччю вiд дня народження професора С.Д. Ейдельмана.

Напрямки роботи конференції:

Конференція проходила в дистанційній формі. Детальна інформація на сайті конференції.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності