16-18 квітня 2024 року відбудеться студентська наукова конференція Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича
  • Цільова група Студенти

16-18 квітня 2024 р. відбудеться чергова студентська наукова конференція. Тези, зміст і програма секційного засідання конференції затверджуються радою навчально-наукового інституту/факультету та до 15 березня 2024 р. подаються у науково-дослідну частину (5 корпус, кімн. 102) та на електронну адресу [email protected]:

а) рішення ради навчально-наукового інституту/факультету про рекомендацію робіт до друку;

б) електронний варіант тез доповідей студентів, перевірених науковим керівником;

в) зміст збірника та програма секційного засідання.

Вимоги до оформлення матеріалів доповідей:

Текст статті має бути українською мовою, обсягом 2 повні сторінки А5 (148*210) (ні в якому разі не А4 формат у дві колонки!!!!!) з такими полями:

- верхнє - 2,0 см.

- нижнє - 2,0 см.

- праве - 2,0 см.

- ліве - 2,0 см.

Щільність тексту – 36-40 рядків на сторінку (1 інтервал в текстовому редакторі).

Розмір шрифту 11 пт, підписи до рисунків, таблиці, список літератури - 10 пт.

Шрифти: Times, School-book, Латинський тощо.

Для абзацу відступ 5-6 мм. користуватись переносом.

Формат сторінки друкованого тексту 110х160 мм.

Автор вказується в правому куті звичайним жирним шрифтом, розміром 12 пунктів (повністю ім'я, а потім прізвище). Нижче – науковий керівник, із зазначенням перед прізвищем посади (асист., доц., проф., асп.).

Назва статті – посередині сторінки жирним шрифтом, розміром 12 пунктів.

Список літератури подається  наприкінці  статті  розміром 10   пунктів у порядку посилання.

При посиланні в тексті у квадратних дужках вказувати номер позиції у списку літератури [1].

Примітки внизу сторінки не допускаються.

Зважаючи на те, що конференція студентська, співавторами статей можуть бути тільки студенти.

Студент подає до друку лише одну тезу!