Вічна пам’ять професору Михайлу Івановичу Матійчуку

З глибоким сумом повідомляємо, що 29 січня 2022 року перестало битися серце відомого вченого та педагога, професора, доктора фізико-математичних наук, багаторічного завідувача кафедри диференціальних рівнянь

Матійчука Михайла Івановича

screenshot_2

Михайло Іванович народився 22 лютого 1937 року в селі Більче-Золоте Борщівського району Тернопільської області. В 1955 році закінчив з медаллю середню школу і вступив на математичне відділення Чернівецького університету. Закінчивши яке, в 1960 році, працював учителем математики середньої школи в м. Герца. Із 1961 по 1963 рік - аспірант кафедри диференціальних рівнянь, кандидат наук з 1965 року, доцент з 1966 року. У 1980 році успішно захистив докторську дисертацію, а наукове звання професор отримав у 1982 році.

Упродовж 1969-2006 років завідував кафедрою диференціальних рівнянь Чернівецького університету і забезпечував високий імідж кафедри та факультету своєю організаційною й науково- педагогічною діяльністю.

Автор близько 200 наукових та навчально-методичних праць.

Нагороджений медалями “За доблесну працю” (1970), “Ветеран праці” (1997), Почесною грамотою Міністерства освіти України (1995) та грамотою Управління науки й освіти Чернівецької адміністрації (2000). А в 2007 році отримав високе звання «Відмінник освіти України».

У цей скорботний день розділяємо невимовний сум і тугу разом із рідними та близькими. Світлий, добрий спомин про Михайла Івановича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним. Пам'ять про Михайла Івановича Матійчука назавжди залишиться в стінах рідного факультету.