Дорогі першокурсники!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!
1 вересня – це один з найбільш зворушливих, хвилюючих і незабутніх днів у житті кожної людини.
Нехай прийдешній навчальний рік стане успішним для всіх наших студентів, особливо для тих, хто в цей день вперше сяде за університетські парти. Опановуйте нові знання, набирайтеся досвіду, прагніть стати висококласними фахівцями, щоб своєю працею і талантом приносити максимальну користь рідному краю.
Бажаємо викладачам уважних і допитливих учнів, нових знахідок у роботі, успіхів у всьому, що вами задумано! Студентам – гарних оцінок, справжніх друзів, цікавих подій і нових відкриттів! Здоров'я, щастя, терпіння і удачі на весь майбутній навчальний рік!