.

Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим.
7 жовтня 2022 року соціально-психологічний центр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за ініціативи викладачів кафедри алгебри та інформатики провів для викладачів, студентів та співробітників факультету математики та інформатики онлайн-семінар з елементами тренінгу "Психологічна підтримка під час війни". Запрошеним лектором була керівник соціально-психологічного центру Валентина Миколаївна Радчук.
Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Психолог Валентина Миколаївна Радчук сформулювала корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах, як допомогти близьким та підтримувати здоровий психічний стан в критичних умовах.

Швидку дії, як вплинути на спокій
Правила нашого часу
Контроль очей