Молоді вчені факультету стали стипендіатами Чернівецької міської ради

9 листопада напередодні Всесвітнього дня науки 30 науковців Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, Чернівецької філії КНТЕУ отримали іменні стипендії Чернівецької міської ради за високі досягнення перед міською територіальною громадою. Серед них двоє викладачів факультету математики та інформатики —  асистент кафедри диференціальних рівнянь, доктор філософії Богдан Яшан  та асистент кафедри математичного аналізу, кандидат фіз.-мат. наук Денис Онипа.

Дані стипендії призначаються з метою морального заохочення, матеріальної підтримки та відзначення молодих вчених Чернівецької міської територіальної громади. Для цього започаткували виплату щорічних іменних стипендій з бюджету громади – 10 тисяч гривень за високі наукові досягнення.

Вітаємо наших стипендіатів та бажаємо натхнення й наснаги у роботі, сил й терпіння продовжувати свою наукову діяльність попри всі складнощі, реалізації нових ідей і проєктів та досягнення ще більш значних здобутків!