День відкритих дверей ФМІ

Факультет математики та інформатики запрошує на День відкритих дверей, який відбудеться в ❗ онлайн-форматі ❗ у неділю 20 лютого. 🔔 Початок об 11:00. 🟢

photo5211183713042413962

Приєднуйся до зустрічі за QR-кодом, не пропусти можливості отримати відповіді на свої запитання, дізнайся все про умови вступу та сертифікати ЗНО, про додаткові 20 балів до сертифікату ЗНО з математики, познайомся з викладачами та студентами факультету та обери одну зі спеціальностей:

🔸 Комп'ютерні науки (Інформаційні технології та управління проектами),

🔸Прикладна математика (Технології програмування та комп’ютерне моделювання),

🔸Системний аналіз,

🔸Математика,

🔸Середня освіта (інформатика),

🔸Середня освіта (математика).

❗А також з перших уст ти почуєш багато цікавого про співпрацю факультету з ІТ компаніями, науковими установами та закладами освіти.