Перейти до основного вмісту
Петришин Роман Іванович
Доктор фізико-математичних наук
Ректор (2019р.-2024р.)

Scopus

ORCID

ResearcherID

Google Scholar

За вагомі здобутки у навчальній, науковій та громадській  діяльності професор Петришин Р.І. відзначений низкою нагород обласного, відомчого та державного  рівнів зокрема: почесними грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Чернівецької міської ради найвищою відзнакою  Чернівецької  обласної  ради "За заслуги перед Буковиною" (2018), знаком Міністерства освіти і науки України  "Відмінник освіти України" (2000);  почесною державною  відзнакою   "Заслужений працівник   освіти України" (2007).

За наукові здобутки  в галузі нелінійної механіки та прикладної математики  Роман Іванович Петришин є лауреатом  Державної премії України в галузі науки і техніки  (2008) та  премії НАН України ім. М.Крилова (2019). 

 У 2020 р.  з нагоди відзначення 145-річчя від дня заснування університету ректор Роман Петришин  відзначений державною нагородою – орденом "За заслуги" ІІІ  ступеня.

За вагомий внесок в освітню, наукову та гуманітарну діяльність  ЧНУ професор Р.І. Петришин у 2023 році нагороджений Почесною Грамотою Верховної Ради України.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності