Стажування

Викладачі кафедри диференціальних рівнянь періодично проходять стажування 

2022р.

Літовченко В.А. проходив стажування у Національній академії педагогічних наук України ДЗВО "Університет менеджменту освіти" центральний інститут післядипломної освіти. Свідоцтво. 

Лучко В.М. проходив міжнародне наукове стажування в Сучавському університеті Штефан чел Маре, м. Сучава, Румунія (в рамках Угоди про співробітництво між цим університетом та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича).

Мельничук Л.М. проходила міжнародне наукове стажування в Сучавському університеті Штефан чел Маре, м. Сучава, Румунія (в рамках Угоди про співробітництво між цим університетом та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича).

Перун Г.М. проходила міжнародне наукове стажування в Сучавському університеті Штефан чел Маре, м. Сучава, Румунія (в рамках Угоди про співробітництво між цим університетом та Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича).

Мельничук Л.М. проходила підвищення кваліфікації шляхом проходження онлайн курсів, вебінарів, конференцій та отримала сертифікати:

Перун Г.М. проходила підвищення кваліфікації шляхом проходження онлайн курсів та отримала сертифікат:

Лучко В.М. проходив підвищення кваліфікації шляхом проходження онлайн курсів та отримав сертифікат:

Яшан Б.О. проходив підвищення кваліфікації шляхом проходження онлайн курсів, вебінарів, конференцій та отримав сертифікати:

2021р.

Мельничук Л.М. проходила стажування в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на кафедрі кафедра вищої математики.

Лучко В.М. проходив підвищення кваліфікації шляхом проходження онлайн курсів, вебінарів, конференцій та отримав сертифікати:

Яшан Б.О. проходив підвищення кваліфікації шляхом проходження онлайн курсів, вебінарів, конференцій та отримав сертифікати:

2020р.

Літовченко В.А. проходив стажування у Кам’янець-Подільському національному університет імені Івана Огієнка на кафедрі алгебри і математичного аналізу.

Пукальський І.Д. проходив стажування в Ужгородському національному університеті на кафедрі диференціальних рівнянь та математичної фізики.

Лучко В.М. проходив стажування в Ужгородському національному університеті на кафедрі кібернетика та прикладної математики.

2019р.

Перун Г.М. проходила стажування у Чернівецькому факультеті НТУ «Харківський політехнічний інститут» на кафедрі Інформаційні системи.

2018р.

Лусте І. П. проходила стажування у Чернівецькому факультеті НТУ «Харківський політехнічний інститут» на кафедрі Інформаційні системи.

Ленюк О.М. проходив стажування у Кам’янець-Подільському національному університет імені Івана Огієнка на кафедрі алгебри і математичного аналізу.