.

7 березня 2023 року о 14:20 год. відбудувся захист педагогічної практики студентами (першого) бакалаврського рівня 408, 408с груп. Захист відбувався в онлайн-форматі. Практику студенти проходили з 1 лютого до 28 лютого й мали змогу спробувати свої сили як вчителі  інформатики, а також як класні керівники та організатори учнівських творчих об’єднань. Під час захисту матеріалів педагогічної практики студенти поділилися враженнями від роботи, Саме під час практики наші студенти ще раз переконалися в правильності вибору майбутньої професії.

Усі студенти висловили глибоку вдячність керівникам практики за всебічну підтримку й допомогу!