.

Вельмишановний Романе Івановичу!

Колектив кафедри диференціальних рівнянь, на якій Ви пройшли науковий шлях від студента до професора, і зростали від асистента до ректора, щиро вітає Вас із 70-річчям! Це прекрасний вік, який свідчить про Вашу життєву мудрість, багатий досвід та вагомі успіхи.

Бажаємо Вам, щоб кожен новий день був сповнений радістю, здоров’ям і задоволенням, щоб Ви завжди знаходили час для улюблених справ та реалізації своїх задумів.

Нехай Ваша творча енергія й життєлюбність, відданість справі та високий професіоналізм і надалі супроводжують Вас у житті.

Щиро дякуємо Вам за Ваші мудрі рішення, вагомий внесок у спільну справу та постійну підтримку. Нехай життя щедро нагородить Вас за Ваші зусилля та працю.

Колектив кафедри.