У четвер 15.09 у дворику факультету математики та інформатикивідбулося урочисте привітання студентів першого курсу із початком навчання. Перше привітальне слово студенти почули від ректора університету Романа Івановича Петришина. Декан факультету математики та інформатики Мартинюк Ольга Василівна побажала студентам хорошого навчання, терпіння та успішної здачі сесії. Завідувачі кафедр Літовченко В.А., Бігун Я.Й., Черевко І.М. та замдекани Кушнірчук В.Й., Сікора В.С. та Карлова О.О. також привітали наш перший курс та побажали їм хорошого навчання, легкої сесії, взаєморозуміння з викладачами.

Колектив кафедри диференціальних рівнянь щиро вітає першокурсників із початком навчального року. Здоров'я, добра, миру та успішного навчання вам!!!